Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole V. Komárek 80, olej/plátno, 40 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |